21,05,2024

Thaçi: Kosova në UEFA, urime të gjithë qytetarëve

Must Read

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka uruar për pranimin  Kosovës në UEFA.

Thaçi ka shkruar në Facebook se tash e tutje Kosova do të luaj në kampione ndërkombëtare.

Ky është postimi i Thaçi në Facebook:

Kosova në UEFA! Lajmi më i mirë i mundshëm për tifozët e panumërt në Republikën tonë. Tash e tutje do të luajmë në kampionate ndërkombëtare – disa lojë do t’i fitojmë, disa do t’i humbim, por kurrë më s’do të na ndalin nga fusha e gjelbër. Urime Fadil Vokrrit dhe federatës, urime lojtarëve të kombëtares sonë, urime të gjithë qytetarëve. HTH

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img