04,03,2024

Thaçi – Jeta Xharrës: Në vitin 2007, ju ishit entuziaste e fitorës së PDK-së

Must Read

Xharra ka rikujtuar presidentin Thaçi, që ai nuk ka qenë në këtë emision që nga viti 2007, kur atëherë kishte fituar zgjedhjet nacionale, si lider i PDK-së.

Mirëpo, i menjëhershëm ishte përgjigja e Thaçit. “Në vitin 2007, ju ishit shumë entuziaste e fitorës së PDK-së”. Ndërsa, Jeta Xharra ka vazhduar duke thënë Thaçit se atëherë i kishte fituar duke kritikuar Qeverinë e atëhershëm.

“Ne nuk kemi kritikuar, por kemi ofruar alternativë qeverisëse”, ka thënë Thaçi. Në fund Thaçi dhe Xharra janë pajtuar që një ballafaqim të radhës do ta kenë në gjashtë muajt e ardhshëm.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img