21,02,2024

Thaçi: Grupe ekstremiste e neonaziste kanë paralajmëruar provokime ndaj lojtarëve të Kosovës

Must Read

“Fakti se sot flamuri i shtetit tonë valon në stadiume, palestra sportive, koncerte dhe konferenca, dëshmon se shteti ynë jo veç që ekziston dhe po përparon, por tashmë edhe po njihemi botërisht për krenarinë dhe dashurinë që e tregojmë kudo që ka artiste, sportistë, përfaqësues tonë në botë. Forca Kosova! Me fat Shqipëri!”, ka thënë Thaçi

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img