04,12,2023

Tërmet në rajonin e Dukagjinit

Must Read

Një dridhje e tokës raportohet të jetë ndier para pak minutash në Rajonin e Dukagjinit.

Në Pejë janë ndier luhatjet e tokës të cilat kanë zgjatur shumë pak sekonda.

Ende nuk dihet se ku ka qenë epiqendra e saktë dhe sa ka qenë shkalla e tërmetit.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img