04,06,2023

Tërmet i rëndë në Afganistan e Pakistan

Must Read

l-103741-104942-updates_1460285873-7105990

Raportet thonë se një tërmet i rëndë ka lëkundur ndërtesat në Afganistan dhe Pakistan. Dridhja gjithashtu është ndjerë edhe në Indi.

Tërmeti është matur të jetë i shkallës 7.1, njofton BBC, transmeton Gazeta Express.

Ende nuk dihet a ka të lënduar nga ky termet./GazetaExpress/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img