16,04,2024

Tërmet i rëndë në Afganistan e Pakistan

Must Read

l-103741-104942-updates_1460285873-7105990

Raportet thonë se një tërmet i rëndë ka lëkundur ndërtesat në Afganistan dhe Pakistan. Dridhja gjithashtu është ndjerë edhe në Indi.

Tërmeti është matur të jetë i shkallës 7.1, njofton BBC, transmeton Gazeta Express.

Ende nuk dihet a ka të lënduar nga ky termet./GazetaExpress/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ishte në kërkim nga policia, arrestohet 25-vjeçari në Ferizaj

Një 25-vjeçar është arrestuar ditën e hënë në Ferizaj, i njëjti ishte në kërkim nga policia. L.Q ishte i kërkuar me...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img