18,05,2024

Tërmet i fuqishëm, tronditet Tirana

Must Read

Një tërmet i fuqishëm ka rënë në Tiranë në ora 11:00.
Tronditja është ndier dhe ka zgjatur.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img