04,03,2024

Tensionet dhe kaosi në Kombëtare, De Biasi ka bërë diçka shumë të çuditshme

Must Read

Shumë akuza të hedhura dhe thuajse asnjë e përgënjeshtruar. Ish-futbollisti i Kombëtares, Salvador Kaçaj, në emisionin “Fair Play”, në “News 24”, të datës 9 tetor 2016, deklaroi se:

“Federata është kthyer në një pronë private. Që te kompleksi në Kamzë, i cili i është dhënë Alban Bushit, që është drejtor në Kombëtare dhe Redi Jupit, që është trajner i Kombëtares U-21. Nëse nuk ju bën përshtypje fakti që drejtori i Kombëtares dhe trajneri i Shpresave kanë marrë kompleksin e Kombëtares në përdorim, kemi të bëjmë me skandal”.

Gazeta ka tentuar të kontaktojë me Menaxherin e kombëtares, Alban Bushi, dhe trajnerin e U-21 për të marrë një përgjigje për këto akuza, por asnjëri prej tyre nuk ka thënë versionin e tij për këto akuza të adresuara nga Kaçaj.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img