04,06,2023

Temperatura të larta në Maqedoni

Must Read

Temperaturat-e-larta-në-Indi-620x358

Sot para dite moti në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell me vranësira lokale dhe i nxehtë. Në orët e pasdites pritet të shtohen vranësirat, ndërsa do të ketë edhe periudha me diell. Do të fryjë erë e lehtë nga juglindja dhe jugperëndimi. Temperaturat e mëngjesit do të sillen prej 5 deri 13, ndërsa maksimalet e ditës prej 24 deri 33 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm, me temperaturë minimale prej 10 dhe maksimale deri në 31 gradë Celsius.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img