30,09,2023

Të shtëna me armë në Tiranë, vritet një grua

Must Read

Policia-vend-krimi-650x358

Një shtetase dyshohet të jetë vdekur në Tiranë, në afërsi të shkollës “Edith Durham”, nga ku raportohet se ka pasur të shtëna armësh.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-Bllokut, në rrugën “Zef Jubani”. Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po heton për të zbardhur rrethanat.

Nga informacionet paraprake dyshohet se bëhet fjalë për një konflikt në familje.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img