09,12,2023

Të hënën mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

Must Read

kryesia_9421

Kuvendi i Kosovës ka paralajmëruar se të hënën mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Republikës së Kosovës me kryetarët e grupeve parlamentare.

Rendi i ditës për këtë mbledhje do të jetë miratimi i procesverbalit nga mbledhja e mëparshme, përgatitjet për seancën plenare dhe shqyrtimi i propozimeve dhe i kërkesave. /KosovaPress/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img