21,02,2024

Talenti kosovar refuzon Kosovën për Shqipërinë

Must Read

Në një intervistë për “Sport Ekspres” pas asaj ndeshje e bëri të qartë se nuk e ka ndërmend të lë Kombëtaren shqiptare për atë të Kosovës.

Natyrshëm, tema Kosovë-Shqipëri nuk mund të evitohet.

“Po, natyrisht që nëse vjen ai moment dhe do të jem mjaftueshëm cilësor për të luajtur në Kombëtare, dilema do të jetë, është normale. Natyrisht, më shumë jam për Shqipërinë, pasi më ka rritur, më ka dhënë dorën, duke luajtur që te skuadra U17. Ne jemi të gjithë shqiptarë, secili ka vendimin e vet dhe ka të drejtë të luajë ku ta ndjejë veten më mirë, por polemika nuk ka pse të bëhen”, deklaroi Zeka.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjendet e vdekur një grua në autostradën “Arbën Xhaferi”

Një grua është gjetur pa shenja jete në autostradën “Arbën Xhaferi” në drejtimin Ferizaj-Prishtinë, në dalje të fshatit Babush, Rastin...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img