13,06,2024

Takohen Thaçi e Veseli (Video)

Must Read

Thaci-Veseli-650x358

Presidenti Hashim Thaçi, ka pritur në zyrën e tij kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli.
Takimi po zhvillohet edhe në këto momente. Ky takim është i parë që kur Thaçi ka ardhur në pozitën e Presidentit.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=SsFwCiZ-4fU?feature=oembed]

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img