17,07,2024

Takimi Thaçi-Hajrizi mbahet pa praninë e mediave

Must Read

APOThaciEPAKovacsArtikelbild

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është takuar sot me kryetaren e Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Arta Rama Hajrizi.

Ani pse ishin ftuar mediat për ta përcjellë këtë takim, ai është mbajtur pa praninë e tyre.

Pos me udhëheqësen e Kushtetueses, Thaçi sot pret në takim përfaqësuesit e shoqatës gjermane për politikë të jashtme  si dhe kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img