27,02,2024

Super Balotelli në Nice, ja kush do t’i bashkohet për ta fituar titullin (FOTO)

Must Read

Mario Balotelli ka ringjallur karrierën e tij pas transferimit në Nice.

Sulmuesi italian me golat e tij ka ndihmuar skuadrën franceze të shfaqet si konkurrente për titull të kampionit në Ligue 1.

Por, atij në ndihmë së shpejti do t’i dalë edhe një sulmues i njohur.

“Football365” raporton se Nice është në bisedime me Hebei Chine Fortune për transferimin e Ezequiel Lavezzi, përcjell “Lajmi.net”.

Sulmuesi argjentinas është i pakënaqur në Kinë dhe është i gatshëm të rikthehet në Francë ku luajti me sukses për Paris Saint-Germain.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img