21,02,2024

Sunderland – Leicester City, formacionet zyrtare

Must Read

sunderland-leic

Leicester Cityn e pret një përballje e vështirë në udhëtim te Sunderland. Skuadrat i kanë publikuar formacionet zyrtare, për ndeshjen e cila fillon në ora 14:30.

Sunderland: Mannone, Yedlin, Kaboul, Kone, PVA, Kirchhoff, Cattermole, M’Vila, Khazri, Borini, Defoe

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img