21,02,2024

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës shënon gol të bukur (VIDEO)

Must Read

Muriqi nuk luajti nga fillimi, por në fillim të pjesës së dytë ai u inkuadrua në lojë, ku në minutën e 76-të shënoi golin e barazimit. Megjithatë skuadra e tij pësoi humbje në fund.

Ky ishte goli i dytë i Muriqit në Super Ligën turke.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img