02,12,2023

Sulmohet vetura e zyrtarëve të pylltarisë në Prishtinë

Must Read

auto_32231446716483-690x380

Policia e Kosovës ka arrestuar pesë të dyshuar meshkuj K/Shqiptar pasi të njëjtit kanë goditur me veturën e tyre, veturën e zyrtarëve të pylltarisë në Prishtinë deri sa ata ishin në lëvizje.

Nuk raportohet për të lënduar. Nga të dyshuarit është konfiskuar një armë Sig Sauer 9mm. Me urdhër të prokurorit katër të dyshuar janë dërguar në mbajtje, një është liruar.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img