02,12,2023

Sulmohet punëtori në një pikë të derivateve në Istog

Must Read

largea-policia-vend-krimi-650x35841457378240_1461058349-314715

Në Istog afër një pompe të derivateve dje ka ndodhur një rrahje mes një personi dhe punëtorit të atij vendi.
Në raportin e Policisë së Kosovës thuhet rrahja ka ndodhur pas një mosmarrëveshjeve mes tyre. Por nuk tregohen arsyet e mosmarrëveshjes.

Personi i sulmuar sipas policisë është dashur të marrë trajtim mjekësor, ndërsa ii dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img