21,02,2024

Sulm në Turqi, tre të lënduar nga një bombë

Must Read

sh_1460274639-8679747

Tre persona janë plagosur gjatë shpërthimit të një shok-bombe mbrëmë në qendër të Stambollit, raporton Anadolu Agency (AA). Incidenti ka ndodhur afër mbikalimit në rrugën Mecidiyekoy Yolu e cila përmes lagjes Sisli shpie në autostradën D100.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img