20,02,2024

Sulm në Beograd, vritet tifozi i njohur serb (FOTO)

Must Read

Aleksandar Stankovic është vrarë të enjten mbrëma, pas një sulmi në Beograd.

I njohur si Sale Mutavi, ai ishte kreu i tifozëve të Partizanit.

Por, atij ia mori jetën një sulm në rrugën Gospodar Vucic, afër burgut qendror në Beograd, raportojnë mediat serbe, përcjell “Lajmi.net”.

Portali serb “Blic” ka raportuar se në përplasje pjesëmarrës ishin disa pjesëtarë të një klani nga Mali i Zi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img