22,04,2024

Sulm me bombë dhe automatik në qendër të Shkupit

Must Read
bombedore

Sipas policisë, shkruan Gazeta Lajm, një person i panjohur ka gjuajtur me armë, sipas të gjitha gjasavr me pushkë automatike, në drejtim të një veture të llojit “Audi”, pronë e perosnit me iniciale R.K. nga Shkupi.

Është hedhur edhe një mjet shpërthyes, por për fat të mirë nuk ka eksploduar. Pastaj personi i pabjohur është larguar nga vendi i ngjarjes. Në këtë sulm nuk ka të lënduar, kurse policia po ndërmerr masa për zbardhjen e rastit

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img