20,02,2024

Suharekë: Sulmon viktimën me mjet të fortë, të dyshuarit i gjendet marihuanë në shtëpi

Must Read

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar substancë narkotike e llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. /Lajmi.net

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img