04,06,2023

Studentët ia ndërprejnë fjalën Enver Hasanit (FOTO)

Must Read

iii

Deri sa po mbahej seminari për Ditën e Kushtetutës dhe mori fjalën ish kryetari Enver Hasani,  njëra nga studentët  ju drejtua duke i thënë se ju nuk keni të drejtë të flisni për Kushtetutën përderisa vet e keni shkelur atë dhe shumë studentë të tjerë iu bashkuar duke fishkëlluar ku edhe hyri sigurimi dhe i nxori  jashtë.

jjjj

uuu

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img