26,02,2024

Spitali Amerikan operon falas një pacient

Must Read

10997629-862090480530542-1423178380408027929-n

 

Spitali amerikan të enjten ka bërë operimin falas të një qytetari nga Prizreni i cili vuante nga kanceri në stomak.

Operacioni ka zgjatur 4 orë, ndërkaq pas disa ditësh pacienti i cili i është nënshtruar këtij intervenimi do të dal nga spitali.

Operimi i këtij lloji ka një kosto prej 4000 euro

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Alma Loki mposht serben Milosevic dhe bëhet kampione e Ballkanit në karate

Karateistja jonë, Alma Loki, fitoi medaljen e artë në Kampionatin Ballkanik të mbajtur në Podgoricë, disiplina e katave. Edhe një...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img