19,06,2024

Sot vazhdon dezinsektimi hapësinor i qytetit të Ferizajt

Must Read

Ferizaj.02.07.2018. Njoftohen qytetarët e Komunës së Ferizajt se me datën 02.07.2018 në ora 20:00, do të vazhdojë implementimi i projektit:

“DEZINSEKTIMI HAPËSINOR (Eliminimi i insekteve, mushkonjave dhe mizave) në territorin qytetit të Ferizajt”

Aksioni do të vazhdojë me datën 02.07.2018 nga ora 20:00 ku do të përfshihet ana perëndimore e qytetit, duke bashkangjitur edhe pjesë të ndryshme të qytetit.

Aksioni do të vazhdojë edhe ditëve në vazhdim.

VËREJTJE:
Ne rast të motit me shi dhe erës së fortë orari shtyhet deri në ditët me mot të mirë dhe vazhdon sipas orarit të paraparë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img