23,04,2024

Sot na presin super-sfida në Spanjë dhe Angli

Must Read

Super-sfidë na pret në ora 18:00 në “Anfield”, ku takohen Liverpool dhe Tottenham.

Paraprakisht, Arsenali pret Hull Cityn ndërsa Manchester United është nikoqir i Evertonit, përcjellë “lajmi.net”.

Në fushat e La Ligas zbresin dy gjigantët Barcelona dhe Real Madrid.

Katalunasit janë mysafirë të Alavesit në 16:15, ndërsa Real Madridi sfidon Osasunan në 20:45. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img