11,12,2023

Sot fillon inspektimi i përbashkët policor i Kosovës dhe Shqipërisë

Must Read

inspektoriati (1)

Që nga sot do të fillojë inspektimi i përbashkët nga Inspektorati Policor i Kosovës dhe atij të Shqipërisë.

Ceremonia e fillimit të këtij inspektimi do të nisë nga ora 11:00, në objektin e Drejtorisë së Policisë në Kukës, pas një takimi të përbashkët në mes agjencive mbikëqyrëse të Policisë së Kosovës dhe Shqipërisë, si dhe përfaqësuesve të policive kufitare të dy vendeve, Kosovës dhe Shqipërisë./KosovaPress/

– See more at: http://www.kosovapress.com/sq/siguri/sot-fillon-inspektimi-i-perbashket-policor-i-kosoves-dhe-shqiperise-70491/#sthash.IG4un6Cf.dpuf

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img