19,06,2024

Skuadra e Superligës shkarkon trajnerin (FOTO)

Must Read

Në faqen e klubit njoftohet se është larguar Alagiq, përcjell lajmi.net.

Në njoftimin që është bërë në faqen e klubit, po ashtu shprehet qartë se janë kundër rikthimit të Bekim Isufit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img