04,06,2023

SKANDAL | ETC-ja e Ramiz Kelmendit, tenton për ta “mbytur” një familje! (FOTO)

Must Read

Untitled design (1)

Dyqanet e ETC-së, janë duke i mashtruar edhe më tutje konsumatorët.

Përveç që po i plaçkitin konsumatorët në çmime, ata tani kanë filluar edhe t’iu ofrojnë produkte aspak cilësore, raporton gazetablic.com

Një lexues i “Gazeta Blic” në kushte anonime ka rrëfyer për ne, se si i është ofruar një produkt jocilësor mbrëmë nga një nga dyqanet e ETC-së.

“Mbrëmë kam ble arra të qëruar në ETC, kur kam shkuar në shtëpi e kam parë se në qesen me arra kishte diçka të pazakonshme, duke e lëvizur qesen me arra e kam parë se ishte e mbushur me insekte, krimba e flutura”, ka thënë lexuesi i rrëfyer, raporton gazetablic.com

“Gazeta Blic” nga ky person  ka arritur të siguroj edhe më shumë dëshmi për këtë rast.

Janë pamjet e produktit në të cilat qartë shihen insektet, si dhe kuponin fiskal që dëshmon se produkti është blerë në ETC. (Gazeta Blic)

12980570_10209484307923819_1831288754_n13020441_10209484325524259_997706131_n13020192_10209484322364180_832229492_n

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img