04,03,2024

S’ka fitues në klasiken Itali – Gjermani

Must Read

Përballja e dy kombëtarëve më të mëdha evropiane, nuk ka sjellë fitues, duke barazuar 0:0.

Për Gjermaninë në këtë ndeshje u paraqit edhe Shkodran Mustafi.

Kujtojmë se hera e fundit kur u takuan këto dy kombëtare, ishte Euro 2016, ku Gjermania pas penalltive pati eliminuar Italinë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img