22,04,2024

S’ka fitues në derbin Liverpool – Manchester United (VIDEO)

Must Read

Ndeshja e zhvilluar në ‘Anfield Road’, nuk solli asnjë gol, e po ashtu u panë pak raste.

Rastin më të mirë të ndeshjes kishte Emre Can, por goditjen e tij e ndali portieri De Gea, me një intervenim të jashtëzakonshëm.

Pas këtij barazimi, Liverpooli renditet në pozitën e katërt me 17 pikë, ndërsa Unitedi në të shtatën me 14 pikë.

 

David De Gea AMAZING SAVE HD – Liverpool vs… by YNWAHD

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img