21,02,2024

Situatë e rëndë: MPB-ja e Malit të Zi kërkon që mos të festohet nëpër rrugë

Must Read
Daniloviq

Ai në një konferencë për media ka thënë se zyrtarisht e dinë se drejtori i Policisë, Sllavko Stojanoviq është në terren dhe se nuk ka mundur të vije në konferencë, transmeton lajmi.net.

Ministri malazez ka kërkuar nga përkrahësit e partive politike që cilido që ka arsye për të festuar, mos të festojë në rrugë.

Ai ka shtuar se askush nuk do t’ua mohojë të drejtën qytetarëve që të zgjedhin dhe të jenë të zgjedhur. /Lajmi.net/

Grupi terrorist nga Serbia planifikonte kidnapimin e kryeministrit Gjukanoviq

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img