04,03,2024

Si funksiononte agjentura greke në Shqipëri? (Video)

Must Read

Kush ishte kreu i saj, Vasil Shahini? Cili ishte roli i Jorgji Bollanos dhe agjentëve deputetë në jug të vendit në vitet ‘20? Cilat ishin aksionet e Jani Diamantit dhe Bollanos tjetër?

Ndiqeni të plotë dokumentarin qe sjell dokumente ekskluzive për agjenturën armiqësore të Greqisë. /Top Channel./

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img