04,05,2024

Shumë emocione, por jo edhe fitues në derbin City – Tottenham (VIDEO)

Must Read

Ndeshja e zhvilluar në ‘Etihad Stadium’ përfundoi baras 2:2, dhe të gjitha këto gola i shënuan në pjesën e dytë.

Sane në minutën e 49’ dhe De Bruyne në minutën e 54’, shënuan dy gola të shpejtë për Cityn.

Por, mysafirët ia dolën të rikthehen në lojë, duke shënuar me anë të Alli në minutën e 58’ dhe Son në minutën e 77’.

Pas këtij barazimi, Tottenham renditet në vendin e dytë me 46 pikë, ndërsa City në vendin e pestë me 43 pikë.

Son Heung-Min Goal HD- Manchester City 2-2… by nammakudla

lskkodjcsdcjsdkocnjsdn by nammakudla

Leroy Sane Goal HD – Manchester City 1… by denysenathan

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Të fundit

Ferizaj: Arrestohen katër shtetas të RMV-së, tre për gjuajtje me armë e një me urdhërarrest ndërkombëtar

Policia e Kosovës në rajonin e Ferizajt i ka arrestuar katër persona me shtetësi maqedonase, ku tre prej tyre...