12,04,2024

Shuhet Vetëvendosje në Drenas, kalon në PDK

Must Read

Arben Gecaj anëtar i PDK-së, përmes një postimi në Facebook ka treguar se e gjithë struktura në Drenas e VV-së, do të kalojë në PDK.

“Sot Drenica përfundimisht i jep shkelmin organizatës VV. Pas Skenderajt edhe Drenasi shuan të gjitha pikat(13 sosh). Deklaratat e Kurtit se Drenica duhet te jap heronj te ri ne luftën për pushtet, ishte sa trishtuese e po aq nënkëmbse per njerezit qe besuan në programin për bashkim. E gjithe antaresia me strukturen e saj nga sot kalojne ne PDK dhe perkrahin Ramiz Lladrovcin per te parin e Komunës”, ka shkruar Gecaj në Facebook./Lajmi.net/

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img