21,02,2024

Shtypet me kamion një 70-vjeçar në Shkodër, vdes në spital

Must Read

Mësohet se mjeti kamion me targa PG DJ 858 të Malit të Zi me drejtues V.G, 41 vjeç, banues në Malin e Zi ka aksindentuar një këmbësor, konkretisht Sh.P. 70 vjeç banues në Grud Fushë në Malësi të Madhe.

I dëmtuar ka mbetur këmbësori i cili është transportuar për në spitalin Rajonal Shkodër dhe ku ka humbur jetën.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në komisariatin e policisë Malësi e Madhe për veprime të mëtejshme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili po punon për sqarimin e plotë të shkaqeve të aksidentit dhe paraprakisht dyshohet se këmbësori ka dalë duke i prerë rrugën kamionit.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjendet e vdekur një grua në autostradën “Arbën Xhaferi”

Një grua është gjetur pa shenja jete në autostradën “Arbën Xhaferi” në drejtimin Ferizaj-Prishtinë, në dalje të fshatit Babush, Rastin...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img