23,04,2024

Shqiptari rreh gruan në mes të rrugës, në sy të fëmijës (Video,+16)

Must Read

RRAHJE-e1461147472789-780x439

Një konflikt mes dy personave ka ndodhur në sheshin e një pallati në Kavajë.

Debati ka degjeneruar nga konflikti verbal në atë fizik, burri e ka qëlluar gruan në sy të fëmijës që ndodhej me ta.

Nuk ka të dhëna se cila është marrëdhënia mes tyre, por pamjet tregojnë qartë dhunën e ushtruar ndaj gruas.

Pas burri e ka goditur, gruaja i ka përplasur telefonin në shesh, ndoshta mund të jetë një debat për çështje mesazhi apo xhelozie.

Në fund gruaja largohet dhe fëmija e ndjek nga pas e tronditur pasi ka parë këtë skenë të rëndë. /JOQ/

https://youtu.be/p8TyRc8JV28

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img