17,04,2024

Shqiptari “çmend” bastoren me tiketin e vitit (FOTO)

Must Read
cropped_4875353-650x358

Përveç se ata luajnë shuma të mëdha parash, gjithashtu fitojnë dhe ndonjë skedinë të “çmendur” duke i vendosur pak para. Por, jo të gjithë e kanë këtë fat, ndaj bëni mirë të hiqni dorë nga skedinat.

Pa dyshim parashikimi më poshtë mund të quhet skedina më e çmendur për ditën e sotme. Një i ri shqiptar sipas “Newsport” me vetëm 4000 lekë (2.5 euro) të vjetra ka fituar plot 1.400.000 (120 euro) lekë.

E veçanta e kësaj skedime është se Charloi, Bilbao dhe Getafe e kanë bërë golin në minutat e fundit të ndeshjes.

cropped_4875353-650x358

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img