02,12,2023

Shqiptari bën për spital italianin

Must Read
Policia Iitaliane, Arkiv

Ngjarja ka ndodhur të shtunën në mbrëmje dhe ka ndërhyrë edhe Policia në Casine di Ostra.

25-vjeçari nga Trecastelli,vendosi të ndërhyjë për të shpëtuar mikun e tij, të cilin shqiptari e goditi fillimisht me grusht.

Ai ra në pa ndjenja në tokë dhe më pas u dërgua menjëherë në spital në gjendje kritike. Hetuesit janë vënë në kërkim të agresorit shqiptar, i cili u largua menjëherë nga vendngjarja.

The post Shqiptari bën për spital italianin appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img