16,04,2024

Shqipëria në “Panama Papers”, dalin të dhënat e para

Must Read

Untvvvvvvitled

Një hartë e publikuar në skandalin “Panama papers” ka zbuluar të dhëna për fshehjen e pasurive për nga çdo shtet. Nga Shqipëria rezulton se se ka dy kompani , 3 perfitues dhe 22 pronare aksionesh ne parajsen fiskale te zbuluar. Të dhënat zbulohen nëse klikon mbi Shqipërinë. Personat që kanë fshehur pasurinë në zonat offshore pritet të publikohen së shpejti në media, pasi mbi 11 milion dokumenta do të bëhen publike.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ishte në kërkim nga policia, arrestohet 25-vjeçari në Ferizaj

Një 25-vjeçar është arrestuar ditën e hënë në Ferizaj, i njëjti ishte në kërkim nga policia. L.Q ishte i kërkuar me...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img