21,02,2024

Shqipëri-Spanjë, Edi Rama me veshje shumë të çuditshme (FOTO)

Must Read

Ai e ka shprehur haptas dashurinë e tij për Kombëtaren e Italisë, duke u shfaqur me një rekuizitë sportive të “Azurërve” në “Loro Boriçi”.

Një gjë e tillë ka shkaktuar polemika të mëdha në mediat shqiptare, ku Rama është kritikuar për gjestin, përcjellë “Lajmi.net”.

Shqipëria humbi mbrëmë, por Edi e ka gjetur ngushëllimin në Shkup, atje ku Italia mundi Maqedoninë 3:2 në minutat e fundit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img