22,04,2024

Shqipëri – Serbi, ky është rezultati i ndeshjes në Itali

Must Read

Shqipëri aU-17 është mposhtur në takimin e sotëm ndaj Serbisë U17, në kuadër të kualifikimeve për EURO 2017.

Serbët siguruan fitoren pas 13 minutash lojë, kur shënuan për 2:0.

Dhe, ky ishte rezultati përfundimtar i ballafaqimit, përcjell “Lajmi.net”.

Takimi u luajt në Itali. Kjo ishte humbja e dytë e Shqipërisë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img