29,09,2023

Shqipëri: Konflikti pronësor, 50-vjeçari vritet me armë zjarri

Must Read
Ilustrim

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00 të pasdites në qendër të fshatit Gallatë.

Viktima mësohet se është shtetasi Mark Ndreca.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka identifikuar si të dyshuar për vrasjen 69-vjeçarin Tom Lala.

Blutë e kanë shpallur në kërkim dhe po punojnë për kapjen e tij.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak i ngjarjes ka qenë një konflikt pronësie mes viktimës dhe autorit.

The post Shqipëri: Konflikti pronësor, 50-vjeçari vritet me armë zjarri appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img