12,04,2024

Shqipëri – Izrael, super-lajm për tifozët

Must Read

Institucioni që drejton futbollin në vendin tonë pret vetëm gjobën e zakonshme nga ndërkombëtarët ndaj ka njoftuar se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen ndaj Izraelit që do të zhvillohet më 12 nëntor në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës.

Njoftimi i FSHF-së:

Të dashur anëtarë të fanclub-it “Tifozët e Kombëtares”,

FSHF ju njofton se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen Eliminatore të Kupës së Botës “Rusi 2018”, Shqipëri-Izrael, e cila do të luhet më 12 nëntor 2016, ora 20:45 në stadiumin “Loro Boriçi” Shkodër.

* Biletat mund t’i blini në linkun online: bileta.fshf.org

* Afati që mund të pajiseni me biletë është data 3 nëntor 2016

Nëse do të keni vështirësi për blerjen e biletave online, jeni të lutur të paraqiteni për t’i blerë fizikisht në adresat si më poshtë ose kontaktoni në adresën e-mail: fanclub@fshf.org.al

Tiranë

Dyqani zyrtar i FSHF-së, Rruga e Elbasanit (kryqëzimi me Rr. Themistokli Germenji); Orari 10:00-19:00 (e Diela pushim)

Shkodër

Stadiumi Loro Boriçi, Tribuna C4, Rruga Djepaxhiej Nr. 2; Orari 10:00-19:00 (e Diela pushim)

Çmimet e biletave sipas tribunave janë si më poshtë:

C2 , C3, C4 + E2, E3, E4 = 1.000 lekë

C1, C5 + E1, E5 = 1.500 lekë

D1, D4 = 2.000 lekë

D2, D3 = 3.000 lekë

A, B = 8.000 lekë

VIP = 18.000 lekë

Ju rikujtojmë edhe një herë për biletat sezonale, FSHF ofron zbritje prej 15%.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img