04,03,2024

Shpërthim te Kuvendi i Kosovës

Must Read

Policia e Kosovës ka rrethuar dhe ka mbyllur për qarkullim rrugën “Agim Ramadani”, buzë së cilës ndodhet ndërtesa e Kuvendit të Kosovës.

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar pak pas orës 23:00, derisa gazetari i portalit Koha.net në vendin e ngjarjes raporton se gjurma e shpërthimit vërehet në fasadën e jashtme të ndërtesës së Kuvendit.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img