18,05,2024

Shpërthim i fuqishëm në një qytet të Shqipërisë, hidhet në erë makina luksoze

Must Read

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur Bulqizën mbrëmjen e së premtes.
Burime nga policia thanë se një automjet tip Audi është hedhur në erë me një sasi tritoli, transmeton Lapsi
Mësohet se makina është shkatërruar, por fatmirësisht nuk ka pasur të plagosur. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img