21,04,2024

Shpend Ahmeti i ka dy fjalë për zgjedhjet në Serbi!

Must Read

shpendi-780x439

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti i ka komentuar zgjedhjet në Serbi. Ai në një shënim ën Facebook ka thënë se me rezultatet e zgjedhjeve të sotme në Serbi, ky shtet kështu nuk ka qenë as në vitet e 90-ta.

Shënimi i plotë:

Vucici 52 perqind, Dacici 17, Seseli 7 e besa ka gjasa me hy edhe partia ultraradikale Dveri. Partia Demokratike si duket mezi e ka kalu pragun. Keshtu as ne vitet e 90a nuk ka qene.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img