03,12,2023

Shokuese| Nxënësit rrahin mësuesin me shkopinj e karrige

Must Read

Screenshot_14-11

Një grup gjimnazistësh kanë dhunuar fizikisht mësuesin e tyre i cili ishte duke u kërkuar llogari për sjelljen e tyre.

Por për çudinë e të gjithëve mësuesi nuk është tërhequr për disa herë madje edhe duke u përleshur me turmën e nxënësve që e godisnin me shkopinj e karrige.

https://dailymotion.com/video/x4691n2

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img