04,06,2023

Shkupjanja duke shëtitur me biçikletë, sulmohet dhe tentohet të përdhunohet

Must Read

shkupjanja

Dje është sulmuar nga një person i panjohur një femër 32 vjeçare nga Shkupi, ndërsa po udhëtonte me biçikletë përgjatë rrugës për në fshatin Radushë.

Siç njoftoi sot Ministria e Brendshme, L.T (32) u prit nga hajduti që e shtyu atë në tokë dhe filloi ta godet me grushta në kokë, transmeton TetovaSot.

Ai u përpoq për të zhveshur, por pasi nuk ka arriti në qëllimin e tij ia mori telefonin celular dhe iku.

Policia po merr masa për të gjetur kryerësin dhe për sqarimin e plotë të rastit./TetovaSot

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img