21,02,2024

Shkup: Gjashtë policë të lënduar

Must Read

20160414222812572620

Në përleshjet e sotme mes policisë dhe protestuesve pranë selisë së VMRO-DPMNE-së, nga burimet jozyrtare janë plagosur gjashtë policë.

Protesta e sotme filloi para Parlamentit, dhe u përshkallëzua kur demonstruesit filluan të hedhin bomba tymi, vezë dhe gur, përcjell TetovaSot.

Policia i është kundërpërgjigjur protestuesve me shok bomba

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img